top of page

Evolo

Elektronická vložka = maximálna flexibilita - Najväčšou výhodou elektronickej vložky a elektronických prístupových systémov je ich flexibilita. Ak sa stratí kľúč (čip), jednoducho sa vymaže z elektronickej vložky. Ak potrebujete prístupy na čip, ktoré dvere má otvárať, viete ich kedykoľvek pridať alebo zmeniť, neobmedzene veľa krát. Nevýhodou je to, že je potrebné vymieňať batérie (priemerne raz za 2 roky).

digitalna vlozka kaba

Programovacie karty a čipy - Ku vložke alebo inému elektronickému prístupovému systému býva tzv. programovacia karta, s ktorou viete nahrávať a vymazávať čipy. Prístupový čip môže mať tvar karty alebo prívesku. Je možnosť aj nahrávania a mazania čipov pomocou aplikácie (Varianta Evolo Smart), kde načítate unikátny QR kód z čipu do mobilu a následne s čipom manipulujete podľa Vašej predstavy. Je možné zakomponovať do systému aj modul "wifi gateway", pričom z PC pomocou wifi modulov zmeníte prístupy na všetkých digitálnych vložkách v budove.

kaba cipy

Ďalšie možnosti

Dormakaba ako jeden z najväčších výrobcov prístupových systémov na svete má vo svojom portfóliu aj ďalšie výrobky pre manažment prístupov - elektronické kovania, čítačky na steny, pin klávesnice a podobne... Pre ďalšie otázky ohľadom elektronických prístupových systémov nám môžete napísať alebo zavolať.

kaba c-lever
dormakaba pin citacka.jpg
bottom of page