top of page

Prečo práve kľúčový systém od nás?

1. Viac ako 20 rokov skúseností v oblasti uzamykania a kľúčových systémov.

2. Návrh, výroba, predaj, montáž, servis aj poradenstvo.

3. Kvalitné vybavenie - automatické elektronické stroje, laserové značenie.

4. Rýchle dodávky - kľúče a vložky už aj na počkanie do pár hodín, máme všetko na sklade.

5. Sme licenčný partner svetovej značky Dormakaba - jeden z najväčších výrobcov systémov generálneho kľúča a bezpečnostných vložiek na svete. Široká ponuka, vysoká kvalita a dobrá cena.

Naše zrealizované systémy

Výroba K-Plast - bolo potrebné, aby zamestnanci nenosili veľa kľúčov od výrobných hál, a zároveň, aby vedúci mali prístup do všetkých budov a miestností v prípade požiarnu a podobne.

vyroba kplast.webp

Zákazník chcel otvárať svoju firmu, domy a byty jedným kľúčom - splnené. Už nie je potrebných 50 kľúčov, ale stačí jeden.

systém generálneho kľú
system jednotneho kluca 08.jpg

Siglisberg - požiadavka bola vybaviť tento hotel prémiovým vybavením. Elektronické vložky sú výborné na správu prístupov, obzvlášť pri častých stratách kľúčov / čipov - dajú sa hneď prekódovať.

system elektronickych digitalnych vloziek.webp

Krajský súd BB - požiadavka bola urobiť všetky dvere na jeden kľúč, pretože v prípade poplachu na bombu (častých a hlavne falošných), bolo potrebné psovodmi skontrolovať celú budovu. Toto bol problém, keďže sa nedali všetky dvere otvoriť jedným kľúčom, ale bolo nutné chodiť s vedrom kľúčov, a skúšať rôzne kľúče, ktoré nie vždy všetky pasovali. Tento problém sme vyriešili systémom Expert Plus na všetkých 120 dverí, čím budova získala prémiovú bezpečnosť, kvalitu a komfort.

krajsky sud bb.webp

Vložky s gombíkom - určené do hotela, aby sa hostia mohli pohodlne uzamknúť zvnútra, no zároveň sa personál v prípade núdzovej potreby vie kedykoľvek dostať dovnútra s generálnym kľúčom.

klucovy system vlozky s olivkou.jpg

Internát UMB - takáto budova s 350 miestnosťami by sa bez kľúčového systému ani nezaobišla. Systém bol zvolený v ekonomickej variante AP2000.

internat umb sd4.webp

Tatravagónka Tlmače - výroba vagónov. Obzvlášť vo výrobách, kde je komplikovaný prístupový systém (veľa pracovníkov s rôznymi funkciami), je viac ako vítaný systém generálneho kľúča. 

tatravagonka.jpg

Samozrejmosťou je výroba aj menších kľúčových systémov pre domy, firmy, byty a kancelárie...

system lekaren.jpg
sysem generalneho kluca 02.jpg
system hoteloveho kluca 07.jpg
system generalneho kluca 01.jpg
system generalneho kluca 04.jpg
viac zamkov na rovnaky kluc.jpg
system kaba dom.jpg
bottom of page