top of page

Expert Cross

kaba expert cross

Maximálna ochrana kľúča - Vložky Kaba Expert Cross, podobne ako Kaba Expert Plus sú výnimočné svojou konštrukciou radiálne umiestnených stavidiel. Štandardné vložky majú spolu 5 stavidiel v 1 rade, pričom Kaba Expert cross má spolu až 20 stavidiel v 4 radách a +1 pohyblivý segment! Práve pohyblivý segment zabezpečuje ešte vyššiu ochranu proti nelegálnym kópiám kľúčov, a je nemožné ho skopírovať na 3D tlačiarni. Vysoký počet stavidiel zároveň zabezpečuje aj veľmi vysokú bezpečnosť a zároveň aj kombinácie pre systém generálneho kľúča.

Švajčiarska kvalita a presnosť - Vložky kaba expert cross vyrába švajčiarska spoločnosť KABA (po novom dormakaba pretože sa spojila švajčiarska kaba a nemecká dorma). Ako je od švajčiarov známa ich presnosť, kľúče expert cross sa vyrábajú výhradne na presných elektronických strojoch a maximálna tolerancia je len 0,03 mm! Štandardné vložky majú pre porovnanie max. toleranciu 0,10 mm. Pohyblivý segment na kľúči má tvar kríža, ktorý prezentuje švajčiarsku vlajku, avšak hlavne zabezpečuje maximálnu ochranu proti špekulatívnym kópiám kľúčov.

Kľúče pre každého - v ponuke je malý kľúč v 12 farbách (smart key), veľký kľúč v 6 farbách (large key) a nakoniec celokovový pancierový kľúč bez farebného rozlišovača.

dormakaba vlozky
kluce kaba expert cross

Výnimočnosť v každom detaile - stavidlá sú štandardne tvrdené oceľové, čiže zabezpečia dlhú životnosť. Kľúč je jamkový a nemá žiadné ostré hrany, čiže sa nedá porezať a nederie vrecká. Kľúč s 20 jamkami má vysokú kombinačnú kapacitu, dá sa vyrobiť približne 100 miliárd unikátnych kľúčov! Je možné vyrobiť aj vložku s tepelným mostom, schránkové zámky, visiace zámky, dĺžku 25 mm, protiprachové úpravy, s gombíkom a ďalšie.

Video ako funguje vložka kaba expert cross:

Ďalšie možnosti a špeciálne úpravy

moznosti vloziek expert.webp
bottom of page