top of page

GEGE pExtra plus

Najlepšia vo svojej triede - Vložky gege pExtra plus sú vo 4. bezpečnostnej triede, poskytujú možnosť najrozsiahlejších systémov generálneho kľúča a to všetko vo veľmi priaznivej cene. Oproti pExtra kombi má táto vložka navyše ochranu proti odvŕtaniu a je prispôsobená na špeciálne rozsiahle systémy generálneho kľúča vďaka bočným stavidlám na kľúči (1 až 4), tieto v pExtra kombi nefungujú.

gege pextra

Overená kvalita - Vložky GEGE pExtra sú založené na štandardnej 5 stavidlovej technológii, ktorá je dotiahnutá v každom detaile, čo sa odráža na spoľahlivosti a funkčnosti. Vložka GEGE pExtra plus má patentovanú šikmú drážku na kľúči. V prípade, že sa zasunie nelegálna kópia kľúča do vložky, špeciálne stavidlo zapadne do drážky a tak nie je možné točiť kľúčom. Systém univerzálneho kľúča alebo systém generálneho kľúča sa vyrába až z 18 rôznych profilov, čo umožňuje výrobu extrémne rozsiahlych kľúčových systémov.

Rôzne vyhotovenia kľúčov - kľúče môžu byť štandardné strieborné, alebo tzv. trendkey, ako je vidieť na obrázku v 6 farbách. Na štandardné strieborné kľúče je možné dokúpiť farebné rozlišovače.

kluce gege pextra

Video ako funguje vložka GEGE pExtra plus

a zároveň je ukázané ako funguje patentovaný prvok

Ďalšie možnosti a špeciálne úpravy

drmakaba gege zamky na jeden kluc
bottom of page