top of page

pExtra+

Najlepšia vo svojej triede - Vložky gege pExtra plus sú vo 4. bezpečnostnej triede, poskytujú možnosť najrozsiahlejších systémov generálneho kľúča a to všetko vo veľmi priaznivej cene. Oproti pExtra kombi má táto vložka navyše ochranu proti odvŕtaniu a je prispôsobená na špeciálne rozsiahle systémy generálneho kľúča vďaka bočným stavidlám na kľúči.

Aktívny patentovaný prvok (oranžový) vo vložke zabezpečí, že "sfalšované" kľúče vo vložke nebudú fungovať - prvok ich zablokuje.

pextra plus.webp

Overená kvalita - Vložky GEGE pExtra sú založené na štandardnej 5 stavidlovej technológii, ktorá je dotiahnutá v každom detaile, čo sa odráža na spoľahlivosti a funkčnosti. Vložka GEGE pExtra plus má patentovanú šikmú drážku na kľúči. V prípade, že sa zasunie nelegálna kópia kľúča do vložky, špeciálne stavidlo zapadne do drážky a tak nie je možné točiť kľúčom. Systém univerzálneho kľúča alebo systém generálneho kľúča sa vyrába až z 18 rôznych profilov, čo umožňuje výrobu extrémne rozsiahlych kľúčových systémov.

Rôzne vyhotovenia kľúčov - kľúče môžu byť štandardné strieborné, alebo tzv. trendkey, ako je vidieť na obrázku v 6 farbách. Na štandardné strieborné kľúče je možné dokúpiť farebné rozlišovače.

kluce gege pextra

Video ako funguje vložka GEGE pExtra plus

a zároveň je ukázané ako funguje patentovaný prvok

Multi-profilový systém pre veľké možnosti - systém generálneho kľúča z profilov AP2000/pExtra je vyrábaný z 9 rôznych profilov kľúčov a 18 rôznych profilov vložiek, aby bolo možné vyrobiť aj veľké systémy o počte tisícov vložiek a stoviek rôznych kľúčov. Profily kľúčov na vrchu hierarchie otvoria najviac vložiek, naopak nižšie kľúče neotvoria vyššie vložky, a "najnižšie" vložky otvorí každý kľúč. To, aký typ kľúča a vložky sa vyrába z ktorého profilu je permutačne vypočítané na centrále Dormakaby, a výpočet závisí od požiadaviek zákazníka (vykrížikovanie kľúčového plánu). My už potom pre Vás vyfrézujeme kľúče a vyrobíme vložky podľa výpočtu.

vykres rodiny multi profiloveho systemu 04.webp

Ďalšie možnosti a špeciálne úpravy

drmakaba gege zamky na jeden kluc
bottom of page