top of page

GEGE pExtra kombi

Najlepší pomer cena / výkon - Vložky GEGE pExtra kombi sú v 3. bezpečnostnej triede a vhodné na menšie aj stredne veľké kľúčové systémy. Vďaka vynechaným bočným prvkom a ochrane proti odvŕtaniu, ponúka pExtra kombi bezkonkurenčnú cenu a zároveň aj patentovanú ochranu kľúča. GEGE pExtra kombi je vďaka svojim vlastnostiam a cene najpredávanejší systém generálneho kľúča.

Vložky GEGE pExtra sú výnimočné v tom, že ako jediné 2 rôzne varianty môžu spolu fungovať na 1 rovnaký kľúč. Na vchodové a dôležité dvere môžete použiť viac chránenú pExtra plus a na miestnosti ktoré si nevyžadujú zvýšenú bezpečnosť (toalety, sklady, chodby) môžete použiť pExtra kombi.

domakaba pextra

Overená kvalita - Vložky GEGE pExtra sú založené na štandardnej 5 stavidlovej technológii, ktorá je dotiahnutá v každom detaile, čo sa odráža na spoľahlivosti a funkčnosti. Vložka GEGE pExtra kombi má patentovanú šikmú drážku na kľúči. V prípade, že sa zasunie nelegálna kópia kľúča do vložky, špeciálne stavidlo zapadne do drážky a tak nie je možné točiť kľúčom. Systém univerzálneho kľúča alebo systém generálneho kľúča sa vyrába až z 18 rôznych profilov, vďaka čomu je možná výroba aj veľkých kľúčových systémov.

Rôzne vyhotovenia kľúčov - kľúče môžu byť štandardné strieborné, alebo tzv. trendkey, ako je vidieť na obrázku v 6 farbách. Na štandardné strieborné kľúče je možné dokúpiť farebné rozlišovače.

gege kluce a vlozky

Video ako funguje vložka GEGE pExtra kombi

a zároveň je ukázané ako funguje patentovaný prvok

Multi-profilový systém pre veľké možnosti - systém generálneho kľúča z profilov AP2000/pExtra je vyrábaný z 9 rôznych profilov kľúčov a 18 rôznych profilov vložiek, aby bolo možné vyrobiť aj veľké systémy o počte tisícov vložiek a stoviek rôznych kľúčov. Profily kľúčov na vrchu hierarchie otvoria najviac vložiek, naopak nižšie kľúče neotvoria vyššie vložky, a "najnižšie" vložky otvorí každý kľúč. To, aký typ kľúča a vložky sa vyrába z ktorého profilu je permutačne vypočítané na centrále Dormakaby, a výpočet závisí od požiadaviek zákazníka (vykrížikovanie kľúčového plánu). My už potom pre Vás vyfrézujeme kľúče a vyrobíme vložky podľa výpočtu.

vykres rodiny multi profiloveho systemu 04.webp

Ďalšie možnosti a špeciálne úpravy

drmakaba gege zamky na jeden kluc
bottom of page